Uppdaterat 4 februari 2015

Juniorkommittén består av;

ORDFÖRANDE: Mats Djerf
TRÄNING: Daniel Grestam (huvudansvarig). Ingår gör också: Sara Djos, Veronica Wallin, Stina Hedin
TÄVLING: Huvudansvarig saknas. Ingår gör också: Christer Wallin
SOCIALT: Huvudansvariga saknas för både tävlings- och breddgrupp.
SPELARANSVARIG TÄVLINGSGRUPP: Johanna Nevalainen
KOMMUNIKATION: Huvudansvarig Tomas Lignell. Ingår gör också: Håkan Gidestrand
LÄGER: Huvudansvarig saknas.
SPONSRING: Michael Råberg. Alla föräldrar och juniorer hjälper till.
EKONOMI: Mats Djerf
REKRYTERING: Daniel Grestam, Peter Bjelkholm
ELITLAG: Jonas Söderlund (herr), Sara Melin (dam)

Kontaktuppgifter

Hills juniorkommitté: junior@hillsgolfub.se
Daniel Grestam: daniel.grestam@hillsgolfclub.se, 031-727 15 08
Veronica Wallin: veronica.wallin@angered.goteborg.se
Tomas Lignell: tomas.lignell@cad-q.se
Michael Råberg: michael.raberg1@live.se
Johanna Nevalainen: johanna.t.nevalainen@gmail.com
Mats Djerf mats@torslandaemballage.se
Rinman Per per.rinman@willys.se
Bobby Rose bobbys43@hotmail.com
Peter Bjelkholm peter@bjelkholm.se
Jonas Söderlund jonas.soderlund@nelson.se
Sara Melin 031404458@netatonce.net

Mer information

Mer information om juniorernas alla aktiviteter på klubben finner du under  ”Golf Academy”, klicka här.