Uppdaterat 13 mars 2017
Föreningen Hills GK har utsett en tävlingskommitté som skall hantera de tävlingar föreningen ansvarar för dvs;
– KM ordinarie, kategori och match
– Seriespelsomgångar på Hills
– Onsdagsgolfen

Regelkurs på Hills

Är du intresserad av den tvådagars regelkurs som Tävlingskommittén anordnar den 23 och 28 mars? Klicka här för mer information om kurs och hur du anmäler dig.
Hills tävlingskommitté:
Ordförande – Arne Hedström  arne.got@gmail.com
Ledamöter –
Camilla Ronneback camilla.ronneback@gmail.com
Claes Palm palm.claes@telia.com
Klas Bengtsson klas.g.bengtsson@telia.com
Tony Lundqvist kb.american@telia.com
Margareta Bergholtz mbergholtz@hotmail.com
Bengt Manhage  bengt_manhage@hotmail.com
Conny Elfström conny.elfstrom@kao.com
Jan Sammels jan.sammels@arbetsformedlingen.se
Magnus Larsson mala@broen.se

Om du är intresserad av att vara med i tävlingskommittén eller att hjälpa till vid tävlingar som tävlingsledare eller starter vg. kontakta Arne Hedström.