Uppdaterat 3 mars 2022

Juniorkommittén består av

Ordförande
Magnus Helmvee
junior@hillsgolfub.se


Representant Hills GK
Arne Hedström
arne.got@gmail.com


Tävling
Ines Svanström (junior äldre), Anders Wollter (junior yngre, huvudansvarig), Kristian Kvint ( junior yngre)
svanstrom4@icloud.com
anders.wollter@gmail.com
kristian_kvint@yahoo.com


Klubbutbyten
Anders Wollter
anders.wollter@gmail.com


Ansvarig juniortränare/utbildning
Ines Svanström
svanstrom4@icloud.com


Sociala aktiviteter
James Philby, Stellan Nyberg, Magnus Unger
jamesphilby@hotmail.com
stellan.nyberg3@gmail.com
magnusunger@hotmail.com


Kommunikation
Kristian Kvint, Magnus Helmvee
kristian_kvint@yahoo.com
junior@hillsgolfub.se


Ekonomi
Ines Svanström
svanstrom4@icloud.com


Sponsring
Stellan Nyberg, Peter Olsson
stellan.nyberg3@gmail.com
peter.olsson@gotevent.se


Programansvariga
Arne Hedström, Magnus Helmvee, Kristian Kvint, Ines Svanström, Niklas Benjaminsson
arne.got@gmail.com
junior@hillsgolfub.se
kristian_kvint@yahoo.com
svanstrom4@icloud.com
niklas.benjaminsson73@gmail.com


Tränare

Sara Djos
sara.djos@hillsgolfclub.se

Joel Sjöholm
joel.sjoholm@hillsgolfclub.se

Markus Forsbohl
markus.Forsbohl@hillsgolfclub.se

Rickard Wallin
rickard.Wallin@live.com


Mer information om juniorernas alla aktiviteter på klubben finner du under  ”Golf Academy”, klicka här.