Uppdaterat 25 februari 2021

Juniorkommittén består av;

ORDFÖRANDE: Magnus Helmvee
REPRESENTANT HILLS GK: Arne Hedström
IDROTTSLIGT ANSVARIG: Daniel Grestam (huvudansvarig), Sara Djos
TÄVLING: Ines Svanström (junior äldre), Anders Wollter (junior yngre, huvudansvarig), Kristian Kvint
KLUBBUTBYTEN: Anders Wollter
SOCIALA AKTIVITETER: Malin Odéhn
KOMMUNIKATION: Kristian Kvint, Malin Odéhn
EKONOMI: Ines Svanström
SPONSRING: Peter Olsson
REKRYTERING: Daniel Grestam
ELITLAG: Daniel Grestam (dam)
KONSULT: Thomas Lignell

Kontaktuppgifter

Hills juniorkommitté, junior@hillsgolfub.se
Daniel Grestam, daniel.grestam@hillsgolfclub.se

Sara Djos, sara.djos@hillsgolfclub.se
Malin Odéhn, malin.odehn@gmail.com
Kristian Kvint, kristian_kvint@yahoo.com
Ines Svanström, svanstrom4@icloud.com
Anders Wollter, anders.wollter@kommando.se
Peter Olsson, peter.olsson@gotevent.se
Arne Hedström, arne.got@gmail.com
Joel Sjöholm, joel.sjoholm@hillsgolfclub.se
Markus Forsbohl, markus.forsbohl@hillsgolfclub.se
Tomas Lignell, tomas.lignell1@gmail.com

Mer information om juniorernas alla aktiviteter på klubben finner du under  ”Golf Academy”, klicka här.