Uppdaterat 25 april 2018
Föreningen Hills GK har utsett en tävlingskommitté som skall hantera de tävlingar föreningen ansvarar för dvs;
– KM ordinarie, kategori och match
– Seriespelsomgångar på Hills
– Onsdagsgolfen
Hills tävlingskommitté:
Ordförande – Arne Hedström  arne.got@gmail.com
Ledamöter –
Camilla Ronneback camilla.ronneback@gmail.com
Klas Bengtsson klas.g.bengtsson@telia.com

Tony Lundqvist kb.american@telia.com
Margareta Bergholtz mbergholtz@hotmail.com
Bengt Manhage  bengt_manhage@hotmail.com
Conny Elfström conny.elfstrom@kao.com
Jan Sammels jan.sammels@arbetsformedlingen.se
Magnus Larsson mala@broen.se
Dan Eklind, danne.eklind@telia.com
Emil Ljungskog, emil.ljungskog@gmail.com

Om du är intresserad av att vara med i tävlingskommittén eller att hjälpa till vid tävlingar som tävlingsledare eller starter vg. kontakta Arne Hedström.